Actueel weer Lochristi
Laatste update: 2026-04-29 om 19:00 uur
| Temperatuur | 20.0 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 8.0 km/u uit O |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1023.8 hPa |
| Barometer trend | -0.3 hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | 29.0 km/u om 14:57 u |
| Minimum temp. | 1.7 °C om 04:06 u |
| Maximum temp. | 21.1 °C om 15:49 u |
| Windchill | 21.0 °C |
| Hitte index | 19.9 °C |
| Dauwpunt | 1.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 29.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:19 u |
| Zon onder | 21:03 u |